aktualne_promocje
o_firmie firma_obrazek

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego. Znaczną część naszych obrotów stanowi export i import. Początki naszej działalności datują się na 1983 r. Od roku 1994 firma przybrała obecną formę prawną. Lata 1994-2001 to dynamiczny rozwój Spółki charakteryzujący się zwielokrotnieniem obrotów, rozwojem sieci hurtowej i detalicznej w naszym regionie, wyposażaniem w nowoczesny sprzęt i środki transportu. W naszej firmie, klienci z Lublina i z regionu lubelskiego mogą się zaopatrzyć we wszelkiego rodzaju materiały potrzebne do wybudowania domu, jego wykończenia i wystroju. Ponadto w pasażu handlowym mają swoje powierzchnie firmy, które oferują produkty i usługi, będące uzupełnieniem naszej oferty.

Mamy podpisane porozumienia i umowy handlowe z markowymi, najlepszymi europejskimi i krajowymi producentami artykułów wyposażenia wnętrz. Wymieńmy tylko niektórych z nich: Kronospan, Kronooriginal,WENINGER VENIFLOOR POL PANEL STRONG DOOR ,VOSTER,STALPRODUKT, VOX,  BARLINEK , Decora, Rockwool, BONDEX, Śnieżka, , Greinplast, Soudal, Selena, Mapei itd.

Firma nasza od kilku lat jest wyłącznym importerem i zarazem głównym dystrybutorem w Polsce wysokiej klasy materiałów wykończeniowych (szpachle marmurowe - stiuki, powłoki dekoracyjne) włoskiej firmy Castoro. Produkty Castoro prezentowaliśmy na Międzynarodowych Targach Budowlanych w Poznaniu BUDMA 2003, gdzie wzbudziły wśród zwiedzających wielkie zainteresowanie. W chwili obecnej koncentrujemy się między innymi na budowaniu sieci dystrybucji produktów marki Castoro w całej Polsce.

Pomieszczenia wyposażone zakupionymi u nas wyrobami nabierają estetyki i wdzieku. Wyroby te sprawiają, że wnętrza stają się przytulne, pełne spokoju i słonecznego ciepła.